ELvation

ELvation

ELvation Medical jest wiodącym na świecie ekspertem w dziedzinie technologii piezoelektrycznej fali uderzeniowej zarówno w zakresie urologii jak i rehabilitacji.

Elvation to marka, która specjalizuje się w urządzeniach ESWL/ESWT. Do tej pory skupione pozaustrojowe systemy fal uderzeniowych (ESWT) są jedyną technologią medyczną zdolną do generowania bardzo dokładnych, precyzyjnych, nieinwazyjnych impulsów mechanicznych, które mogą być dostarczane wewnątrz ciała na różnych głębokościach penetracji. Technologia ESWT może być wykorzystywana w terapii różnych schorzeń, takich jak zapalenie ścięgien, zapalenie stawów czy urazy mięśni. Fale dźwiękowe stymulują procesy naprawcze w tkankach, poprawiają przepływ krwi i pomagają w leczeniu urazów i bólu. W ESWT wykosztuje się fale o niższej energii niż w ESWL. Technologia ESWL jest stosowana głównie do leczenia kamieni nerkowych, które powstają w układzie moczowym. Fale te kierowane są precyzyjnie w kierunku kamienia nerkowego, aby go rozbijać na mniejsze fragmenty.

Uznani eksperci w dziedzinie kamicy urologicznej, Richard Wolf GmbH i ELvation Medical GmbH, od dziesięcioleci opracowują pionierskie, uzupełniające się rozwiązania do endourologicznego leczenia kamieni i pozaustrojowej litotrypsji falą uderzeniową (ESWL).


Więcej o marce: ELvation


Aparaty do skupionej fali uderzeniowej:

Fala ESWT

Fala ESWL