Web Project Manager (PHP, MySQL)

Opis firmy

Rekrutacja na potrzeby najbliższego projektu realizowanego zdalnie z Polski dla duńskiej firmy FP Consultants. FP Consultants dostarcza swoim duńskim klientom wysoko wykwalifikowanych konsultantów finansowych i IT.

Opis stanowiska

Rozwijanie rozwiązań internetowych jako project manager.

Wymagania

Doświadczenie w PHP i MySQL. Jesteś w stanie projektować rozwiązania bazujące na wymaganiach biznesowych. Musisz być w stanie dyskutować z nieznającymi techniki klientami, oraz być w stanie zaproponować lepsze rozwiązania. Będziesz odpowiedzialny za architekturę i postęp prac w projekcie.

Językiem firmy jest duński, ale wystarczająca jest znajomość angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

Oferujemy ciekawą i uczciwie płatną współpracę w międzynarodowych projektach. Praca zdalna jako freelancer. Najlepiej z Warszawy. Możliwa dłuższa współpraca.

Wymagane dokumenty

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w formacie Word klikając w przycisk aplikowania. CV może być w języku polskim lub angielskim.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez FP Consultants ApS i MI-Project Sp. z o.o.”